Oyun Adı : Zıpla ve Topla (117 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Eğlenceli ve basit bir Zıpla ve Topla oyunu, çarpma faktörlü bonus alanları kullanarak sayılarını katlanarak artırarak ilgi çekici bir top toplama deneyimi sunar.

Nasıl Oynanır?:
Mümkün olduğu kadar çok top toplayın! Sayılı yeşil alanlar, topların çarpılma hızını gösterir. Kırmızı bölgeler, ilgili geçidin açılması için kaç top gerektiğini gösterir. En faydalı uçuş yörüngesini seçin ve zafere ulaşın!


Oyun Kategorileri:

Beceri Masa

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game