Zombi Saldırı Dünyası

123 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bu aksiyon FPS savaş oyununda bir Zombie Incursion Dünyasında kendinize meydan okuyun! Bu ölü zombi FPS aksiyon dövüş oyununda en iyi silahlar ve tüfeklerle elit bir keskin nişancı avcısı olarak ateş eden cephane ve savaş silahlarının cephaneliğini geliştirin ve canavar zombileriyle yüzleşin! Bu ölümcül savaş alanı savaşının tek hedefi var, zombi kıyametini durdurun. Bu zombi atış oyunlarında sınırı kurtarın!

Nasıl Oynanır?:
Ok Tuşları veya WASD - Oyuncuyu Hareket Ettirme Sol Fare Tıklaması - Ateş C tuşu - Çömelme Boşluğu - Atlama G tuşu - Bomba Fırlatma L tuşu - kilit açma imleci


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Klasikler Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.