Zombie Derby 2

322 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Havalı, yükseltilebilir arabalarla kıyamet sonrası tehlikeli dünyayı keşfedin!

Kimsenin kaçırmak istemeyeceği gerçekten heyecan verici bir dövüş olacak! Kıyamet sonrası tehlikeli dünya zombilerle dolu ve sadece en cesur ve en deneyimli sürücüler ve en zorlu hayatta kalanlar ayakta kalacak, sayısız ölümsüz ordusuyla savaşacak ve onlarla kendi başlarına uğraşacak veya nefes kesici yarışmalara katılacak!

Nasıl Oynanır?:
*arrows*
*WASD*
*shift*
*space*


Oyun Kategorileri:

Strateji Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir