Zombi Boşta Savunma Çevrimiçi

Bu oyun sitemizde toplam 801 kez oynandı.
0 (0 Değerlendirme)
Açıklama:
Aç zombi istilasından kurtulmak için oynayın şimdi kiz10.com'dan yeni bir ücretsiz özel Zombie Idle Defense Online oyunu oynayın !!! Bu eğlenceli ve bağımlılık yapan yeni oyunu oynamaya cesaretin var mı? Yardıma muhtaç küçük bir kurtulan, dünyayı istila eden tüm zombileri ortadan kaldırmak için yeterli güce sahip değildir. Kiz10'daki bu yeni oyunla eğlenin, birçok zombi, atış ve hayatta kalma oyununu tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz.

Size saatlerce gerçek zevk veren ve düşünceli bir oyunun keyfini çıkarmanıza izin veren rol yapma unsurlarına sahip bu heyecan verici, inanılmaz derecede dinamik ve korkunç atmosferik strateji oyununun tadını çıkarın. Zombie IDLE Defense'de, dünya nüfusunun çoğunun vahşi zombilere dönüştüğü kıyamet sonrası bir dünyaya gideceksiniz. Siz, bir grup kurtulanla birlikte, kendinizi düşmanın sonsuz dalgalarına karşı savunmanız gerekecek.

Nasıl Oynanır?:
Her seviyeyi aştıkça her seviyeyi dilediğiniz kadar tekrarlayabilir, Barikat, Patlayıcı Namlu, Steroid, İyileştirme Kiti ve Hava Desteği gibi birçok özelliğinizi geliştirerek gökyüzünden, havadan tüm zombileri yok etmenize yardımcı olur. savunma karakoluna yakın. En iyi kurtulan olun ve oyunweb.com'da bu yeni oyunla eğlenin.


Kategoriler:

Yorumlar

Benzer Oyunlar

×

Report Game