Zombi Boşta Savunma Çevrimiçi

556 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Aç zombi istilasından kurtulmak için oynayın şimdi kiz10.com'dan yeni bir ücretsiz özel Zombie Idle Defense Online oyunu oynayın !!! Bu eğlenceli ve bağımlılık yapan yeni oyunu oynamaya cesaretin var mı? Yardıma muhtaç küçük bir kurtulan, dünyayı istila eden tüm zombileri ortadan kaldırmak için yeterli güce sahip değildir. Kiz10'daki bu yeni oyunla eğlenin, birçok zombi, atış ve hayatta kalma oyununu tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz.

Size saatlerce gerçek zevk veren ve düşünceli bir oyunun keyfini çıkarmanıza izin veren rol yapma unsurlarına sahip bu heyecan verici, inanılmaz derecede dinamik ve korkunç atmosferik strateji oyununun tadını çıkarın. Zombie IDLE Defense'de, dünya nüfusunun çoğunun vahşi zombilere dönüştüğü kıyamet sonrası bir dünyaya gideceksiniz. Siz, bir grup kurtulanla birlikte, kendinizi düşmanın sonsuz dalgalarına karşı savunmanız gerekecek.

Nasıl Oynanır?:
Her seviyeyi aştıkça her seviyeyi dilediğiniz kadar tekrarlayabilir, Barikat, Patlayıcı Namlu, Steroid, İyileştirme Kiti ve Hava Desteği gibi birçok özelliğinizi geliştirerek gökyüzünden, havadan tüm zombileri yok etmenize yardımcı olur. savunma karakoluna yakın. En iyi kurtulan olun ve oyunweb.com'da bu yeni oyunla eğlenin.


Oyun Kategorileri:

Aksiyon

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir