Zombi Şehir Ustası

108 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kaçış ve hayatta kalma oyunlarından sıkıldınız mı? Zombilerin tüm şehirleri avlama zamanı geldi! Zombi virüsü tüm şehri silip bir zamanlar müreffeh olan kasaba harabeye düşürüldü... Polis, doktorlar, komşular zombilere dönüştü. Hastanede yalnız uyanan hanımefendi, zombilerin saldırısından ve bu tehlikeli ve dehşet verici kasabadan kaçmasından kaçınmak için yardımınıza ihtiyaç duyar.

Nasıl Oynanır?:
Zombileri engellemek için çeşitli şeyler toplamalı ve farklı proplar kullanmalısınız


Oyun Kategorileri:

Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir