Hakkımızda

Oyunweb.com Oyun Sitemiz Hakkında

Oyunweb.com online flash oyunlar kategorisinde Türkiye'de ilk kurulan oyun sitelerinden birisidir.
İnternette online oyun kelimesinin telafuz edilmeye başladığı ilk günlerde yayın hayatına başlayan oyunweb, kalitesinden ödün vermeden bugünlere dek sizlere iyi oyunlar sunmanın gururunu yaşamaktadır.


Sitemiz ziyaretçilerinin yaş gruplarını gözönünde bulundurarak sitede yayımlanan reklam türlerini özenle seçmektedir.
Çocukları oyunweb.com'da oynayan ailelerin gözleri arkasında kalmasın diye...
Her alanda olduğu gibi flash oyun alanında da elbette yenilikler yaşanmakta. 2005 yılından bugüne eklenen ilk oyunların -artık bıkkınlık verebileceği düşünülerek- tamamı sitemizden ilk kez Ocak 2012'de ikinci kez ise Nisan 2021'de silinmiştir. Yani oyun ve oynanma istatiklerimiz 2 kez sıfırlanmıştır.

Bugüne dek milyonlarca kez oynanmış oyunlar silinmiş, onların yerine yepyeni, daha modern, daha eğlenceli oyunlar eklenmiştir.
Sitemize gösterilen ilgiye, sitemiz kaliteli ve hızlı hizmet vererek cevap vermektedir.
Sitemizle ilgili eleştiri, düşünce ve yorumlarınızı lütfen bizimle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşınız.
Sitemizde yayımlanan tüm oyunların telif hakları oyunu yapan firmalara aittir.


Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.